SKU: HK36MASFDX
Memorial Day Sale
  • Width: 34.75"
  • Depth: 2.56"
  • Energy Star Rated: no
  • Wi-Fi Connected: No
  • Sabbath Mode: No
  • Series: Master Series
Bertazzoni Master Series |Authorized Dealer
In Stock|Only 2 left
Sign in / Sign up to earn 239 points (
color: Stainless Steel
Bertazzoni HK36MASFDX
Estimates for:
PRODUCT DESCRIPTION
Master Series new range style
Specifications
Size
36 in