SKU: REF18FCIPIXL23
Memorial Day Sale
2x Points
Free 2Y Warranty
Low-cost Install
1.
Offer Expires: 1/1/2026 to 7/6/2026 | Must be postmarked by: 9/07/2026
  • Style: Column
  • Type: Built-In
  • Width: 18.00"
  • Height: 83.50"
  • Depth: 25.00"