Dacor DHD36U790LS/DA Silver Stainless
SKU: DHD36U790LS
  • Width: 36.00"
  • Height: 5.00"
  • Depth: 22.00"
  • Energy Star Rated: no
Dacor |Authorized Dealer
Out of Stock|More on the way 5/14/2026
Specifications
OVERALL DIMENSIONS
(P) Width : 36" (/P) (P) Height : 5-7/16" (/P) (P) Depth : 22" (/P) (P)Please refer to the Installation Instructions for more detailed dimensions.(/P)
REQUIREMENTS
(P) Electrical: 120V, 60Hz, 15A (/P)