SKU: AJ-RS84LR V2
MODEL: AJRS84LRV2
  • Depth: 1.00"
  • Height: 78.00"
  • Width: 6.00"
  • Style: Column
Fisher & Paykel |Authorized Dealer
In Stock|Only 1 left
Sign in / Sign up to earn 249 points (
Estimates for:
PRODUCT DESCRIPTION
Aluminum joining strip for any combination of Column Refrigerator and Freezer, 84" tall. RS1884, RS2484, RS3084, RS3684.
Specifications
Depth
1 9 / 10 "
Height
78 "
Width
6 7 / 10 "