SKU: TRMKTEZ2FL75
  • Width: 68.00"
  • Height: 75.20"
  • Depth: 24.90"
  • Energy Star Rated: no
  • Weight: 35.00 lbs
  • Series: PROFESSIONAL
Frigidaire PROFESSIONAL |Authorized Dealer
In Stock|Only 2 left
Sign in / Sign up to earn 739 points (
color: Stainless Steel
Frigidaire TRMKTEZ2FL75
Estimates for:
PRODUCT DESCRIPTION
Customize the look of your dream kitchen with our Frigidaire Professional 75" tall dual trim kit. The flat design offers a seamless aesthetic that allows you to pair your single-door refrigerator & freezer together.
Specifications
Height
75 1/5"
Width
68"