SKU: MPBV415SS31A
On Sale
  • Width: 14.88"
  • Height: 33.75"
  • Depth: 23.88"
  • Dispenser: No
  • Counter Depth: No
  • Total Capacity: 2.70 cu. ft.
  • Refrigerator Capacity: 2.7 cu. ft.
  • Number of Shelves: 3
  • Style: Compact/Undercounter
Marvel |Authorized Dealer
In Stock|Only 1 left
Sign in / Sign up to earn 3,089 points (
color: Stainless Steel
Marvel MPBV415IG31AMarvel MPBV415IS31AMarvel MPBV415SG31A
Marvel MPBV415SS31A
Specifications
12-oz Can Capacity
35
Capacity (cu ft)
2.7 cu ft
Electrical Requirements
115 V / 60 Hz / 15 A
Product Dimensions
14.875" W x 23.875" D x 33.75" H
Shipping Depth
31 inch
Shipping Dimensions
19" W x 31" D x 37" H
Shipping Height
37 inch
Shipping Weight (lbs)
125 lb
Shipping Width
19 inch