SKU: MPBV424SG31A
On Sale
  • Width: 23.88"
  • Height: 33.75"
  • Depth: 23.88"
  • Dispenser: No
  • Counter Depth: No
  • Total Capacity: 5.50 cu. ft.
  • Refrigerator Capacity: 5.5 cu. ft.
  • Number of Shelves: 3
  • Style: Compact/Glass Door/Undercounter
  • Series: Professional Series
Marvel Professional Series |Authorized Dealer
In Stock|Only 5 left
Sign in / Sign up to earn 3,739 points (
color: Stainless Steel
Marvel MPBV424IG31AMarvel MPBV424IS31A
Marvel MPBV424SG31A
Marvel MPBV424SS31A
Specifications
12-oz Can Capacity
72
Capacity (cu ft)
5.5 cu ft
Electrical Requirements
115 V / 60 Hz / 15 A
Product Dimensions
23.875" W x 23.875" D x 33.75" H
Shipping Depth
31 inch
Shipping Dimensions
28" W x 31" D x 37" H
Shipping Height
37 inch
Shipping Weight (lbs)
160 lb
Shipping Width
28 inch