SKU: MRBV224IG31A
Memorial Day Sale
  • Width: 23.50"
  • Height: 33.62"
  • Depth: 21.25"
  • Energy Star Rated: no
  • Wi-Fi Connected: No
  • Sabbath Mode: Yes
  • ADA Compliant: No
  • Lock: Yes
  • Type: Built-In
  • Style: Undercounter
  • Icemaker: No
  • Dispenser: No
  • Total Capacity: 5.10 cu. ft.
  • Refrigerator Capacity: 5.1 cu. ft.
  • Number of Shelves: 3
  • Counter Depth: Yes
Marvel |Authorized Dealer
In Stock
Sign in / Sign up to earn 1,499 points (
color: Custom Panel Ready
Marvel MRBV224IG31A
Marvel MRBV224IS31AMarvel MRBV224SG31A
Specifications
12-oz Can Capacity
154 / 136
Capacity (cu ft)
5.1 cu ft
Electrical Requirements
115V / 60 Hz / 15 A
Product Dimensions
23.5" W x 22.5625" D x 33.625" H
Shipping Depth
31 inch
Shipping Dimensions
28" W x 31" D x 37" H
Shipping Height
37 inch
Shipping Weight (lbs)
145 lbs
Shipping Width
28 inch