SKU: CHMHP36TW
Memorial Day Sale
  • Width: 20.88"
  • Height: 35.00"
  • Depth: 14.06"
  • Energy Star Rated: no
Thermador |Authorized Dealer
In Stock|Only 2 left
Sign in / Sign up to earn 649 points (
Estimates for:
PRODUCT DESCRIPTION
Specifications
GTIN
EAN
UPC
Optional 18-35 inch telescopic duct cover accessory to use with 36 inch Professional chimney wall hoods