SKU: CIT36YWBB
Memorial Day Sale
  • Fuel Type: Electric
  • Width: 37.00"
  • Height: 4.50"
  • Depth: 21.25"
  • Style: Smoothtop
  • Type: Drop-In
Thermador Masterpiece Series |Authorized Dealer
In Stock|Only 1 left
⚡️ 2X reward points available
Sign in / Sign up to earn 13,198 points (
  • Cook With up to 6 Pans at Once on A Fully Usable Surface
Features
Specifications
Total Number of Heating Elements
6
Material Number
CIT36YWBB
Product Name
Freedom Series 36" Built-In Electric Induction Cooktop with 56-element Freedom Cooking Surface and Wifi