SKU: VEBIG24NSS
2x Points
Free 2Y Warranty
Low-cost Install
  • Style: Single
  • Fuel Type: Gas
  • Width: 24.00"
  • Height: 24.00"
  • Depth: 22.00"
  • Energy Star Rated: no
  • Wi-Fi Connected: No
  • Sabbath Mode: No
  • ADA Compliant: No
  • Downdraft Ventilation: No
  • Self-Clean: No
  • Convection: No
  • Hidden Bake Element: No
  • Proof Mode: No
  • Door Opening Direction: Drop Down
Verona |Authorized Dealer
Pre-Order
color: Stainless Steel
Verona VEBIG24NSS
PRODUCT DESCRIPTION
Specifications
UPC Code
Actual Product Weight
105
Product Max Height (Top to Bottom)
24
Product Max Width (Side to Side)
24
Product Max Depth (Front to Back)
22
Product Dimensions
W 24" x H 24" x D 22"
Size
24" x 24"