SKU: ALUE43CWX
On Sale
2x Points
Free 2Y Warranty
Low-cost Install
  • Width: 43.31"
  • Height: 27.56"
  • Depth: 23.62"
  • Energy Star Rated: no
  • ADA Compliant: Yes
  • Cooking Power: 780 Watts
  • Series: Designer Collection
  • Type: Convertible/Ducted
  • Ventilation Type: Convertible
Zephyr Designer Collection |Authorized Dealer
Pre-Order
⚡️ 2X reward points available
Sign in / Sign up to earn 4,798 points (
color: White
Zephyr ALUE43CSX
Zephyr ALUE43CWX
Estimates for:
Protect Your Item
PRODUCT DESCRIPTION
Lux Connect, 43in, White, LED, BODY ONLY