SKU: ALUE63CSX
Low-cost Install
  • Width: 63.50"
  • Height: 27.56"
  • Depth: 23.62"
⚡️ 2X reward points available
Sign in / Sign up to earn 6,198 points (
color: Stainless Steel
Zephyr ALUE63CSX
Zephyr ALUE63CWX
PRODUCT DESCRIPTION
Lux Connect, 63in, SS, LED, BODY ONLY