SKU: DLIE36ASX
Memorial Day Sale
2x Points
Free 2Y Warranty
Low-cost Install
  • Width: 36.00"
  • Height: 29.37"
  • Depth: 2.50"
  • Energy Star Rated: no
  • ADA Compliant: Yes, with optional remote
  • Cooking Power: 360 Watts
  • Series: Designer Collection
  • Type: Convertible/Ducted
  • Ventilation Type: Convertible
Zephyr Designer Collection |Authorized Dealer
In Stock|Only 1 left
⚡️ 2X reward points available
Sign in / Sign up to earn 4,798 points (
color: Stainless Steel
Zephyr DLIE36ASX
Estimates for:
Protect Your Item
PRODUCT DESCRIPTION
Lift Downdraft, 18" rise, 36" width, Stainless Steel