SKU: PRB15C01CG
Memorial Day Sale
2x Points
Free 2Y Warranty
Low-cost Install
  • Width: 15.00"
  • Height: 33.87"
  • Depth: 23.37"
  • Energy Star Rated: yes
  • Wi-Fi Connected: No
  • Sabbath Mode: No
  • ADA Compliant: No
  • Cooking Power: 180 Watts
  • Icemaker: No
  • Dispenser: No
  • Total Capacity: 3.40 cu. ft.
  • Refrigerator Capacity: 3.4 cu. ft.
  • Number of Shelves: 2
  • Series: PRESRV Series
  • Style: Undercounter/Compact/Glass Door/Single Zone
  • Type: Built-In/Freestanding
Zephyr PRESRV Series |Authorized Dealer
In Stock|Only 1 left
⚡️ 2X reward points available
Sign in / Sign up to earn 2,798 points (
color: Stainless Steel
Zephyr PRB15C01CG
Estimates for:
Protect Your Item
PRODUCT DESCRIPTION
Presrv Bev Cooler, 15in UC, SS+Gls, Rvs Door, 1Z