SKU: PRB24C01CPG
Low-cost Install
  • Width: 23.87"
  • Height: 33.87"
  • Depth: 23.75"
  • Energy Star Rated: no
  • Wi-Fi Connected: No
  • Sabbath Mode: Yes
  • ADA Compliant: No
  • Cooking Power: 180 Watts
  • Type: Built-In
  • Style: Compact/Glass Door/Undercounter
  • Icemaker: No
  • Dispenser: No
  • Total Capacity: 5.60 cu. ft.
  • Number of Shelves: 3
  • Counter Depth: Yes
  • Series: PRESRV Series
Zephyr PRESRV Series |Authorized Dealer
In Stock|Only 5 left
⚡️ 2X reward points available
Sign in / Sign up to earn 3,198 points (
color: Custom Panel Ready
Zephyr PRB24C01CPG
PRODUCT DESCRIPTION
Presrv Bev Cooler, 24in UC, Panel Ready+Gls, 1Z