SKU: PRW24C02CG
Memorial Day Sale
2x Points
Free 2Y Warranty
Low-cost Install
  • Width: 23.88"
  • Height: 33.88"
  • Depth: 23.63"
  • Energy Star Rated: yes
  • Wi-Fi Connected: No
  • Sabbath Mode: Yes
  • ADA Compliant: No
  • Cooking Power: 120 Watts
  • Icemaker: No
  • Dispenser: No
  • Total Capacity: 5.20 cu. ft.
  • Refrigerator Capacity: 5.2 cu. ft.
  • Number of Shelves: 6
  • Series: PRESRV Series
  • Style: Compact/Glass Door/Dual Zone/Undercounter
  • Type: Built-In/Freestanding
Zephyr PRESRV Series |Authorized Dealer
In Stock|Only 1 left
⚡️ 2X reward points available
Sign in / Sign up to earn 3,798 points (
color: Stainless Steel
Zephyr PRW24C02CG
Estimates for:
Protect Your Item
PRODUCT DESCRIPTION
Presrv Wine Cooler, 24in UC, SS+Gls, Rvs Door, 2Z