SKU: PRW24C02CPG
Low-cost Install
  • Width: 23.88"
  • Height: 33.88"
  • Depth: 23.75"
  • ADA Compliant: No
  • Cooking Power: 180 Watts
  • Type: Built-In
  • Style: Undercounter/Compact/Dual Zone/Panel Ready
  • Icemaker: No
  • Dispenser: No
  • Total Capacity: 5.20 cu. ft.
  • Refrigerator Capacity: 5.2 cu. ft.
  • Number of Shelves: 6
  • Counter Depth: Yes
  • Series: Presrv
Zephyr Presrv |Authorized Dealer
In Stock|Only 5 left
⚡️ 2X reward points available
Sign in / Sign up to earn 3,798 points (
color: Panel Ready
Zephyr PRW24C02CPG
PRODUCT DESCRIPTION
Presrv Wine Cooler, 24in UC, Panel Ready+Gls, 2Z