SKU: PRW24F02CG
Low-cost Install
  • Width: 23.87"
  • Height: 69.25"
  • Depth: 27.37"
  • ADA Compliant: No
  • Cooking Power: 300 Watts
  • Icemaker: No
  • Dispenser: No
  • Total Capacity: 14.50 cu. ft.
  • Refrigerator Capacity: 14.5 cu. ft.
  • Number of Shelves: 13
  • Series: PRESRV Series
  • Style: Column/Glass Door/Dual Zone/Panel Ready
  • Type: Built-In/Freestanding/Full Size
Zephyr PRESRV Series |Authorized Dealer
In Stock|Only 2 left
⚡️ 2X reward points available
Sign in / Sign up to earn 7,398 points (
color: Stainless Steel
Zephyr PRW24F02CG
PRODUCT DESCRIPTION
Presrv Wine Cooler, 24in Full Size, SS+Glass, Reversible Door, 2 Zone