SKU: PRWB24C32CG
Memorial Day Sale
2x Points
Free 2Y Warranty
Low-cost Install
  • Width: 23.88"
  • Height: 33.88"
  • Depth: 23.38"
  • Energy Star Rated: no
  • Wi-Fi Connected: No
  • Sabbath Mode: Yes
  • ADA Compliant: No
  • Cooking Power: 180 Watts
  • Icemaker: No
  • Dispenser: No
  • Total Capacity: 5.20 cu. ft.
  • Refrigerator Capacity: 5.2 cu. ft.
  • Number of Shelves: 11
  • Series: PRESRV Series
  • Style: Compact/Glass Door/Dual Zone/Undercounter
  • Type: Freestanding
Zephyr PRESRV Series |Authorized Dealer
In Stock|Only 5 left
⚡️ 2X reward points available
Sign in / Sign up to earn 3,998 points (
color: Stainless Steel
Zephyr PRWB24C32CG
Estimates for:
Protect Your Item
PRODUCT DESCRIPTION
Presrv Wine & Bev Cooler, 24in UC, SS+Gls, Fr Dr