SKU: PRWB24F02BG
On Sale
2x Points
Free 2Y Warranty
Low-cost Install
  • Width: 23.87"
  • Height: 69.25"
  • Depth: 27.37"
  • Energy Star Rated: no
  • Wi-Fi Connected: No
  • Sabbath Mode: Yes
  • ADA Compliant: No
  • Cooking Power: 300 Watts
  • Icemaker: No
  • Dispenser: No
  • Total Capacity: 14.50 cu. ft.
  • Refrigerator Capacity: 14.5 cu. ft.
  • Number of Shelves: 7
  • Series: PRESRV Series
  • Style: Column/Dual Zone/Glass Door
  • Type: Built-In/Freestanding/Full Size
Zephyr PRESRV Series |Authorized Dealer
In Stock|Only 1 left
⚡️ 2X reward points available
Sign in / Sign up to earn 7,398 points (
color: Stainless Steel
Zephyr PRWB24F02BG
Estimates for:
Protect Your Item
PRODUCT DESCRIPTION
Presrv Wine and Beverage Cooler, 24in, Full Size, SS+Glass, Reversible Door, 2 Zones