SKU: ZMLE42CS
On Sale
2x Points
Free 2Y Warranty
Low-cost Install
  • Width: 41.93"
  • Height: 28.50"
  • Depth: 25.56"
  • Energy Star Rated: no
  • ADA Compliant: Yes, with optional remote
  • Cooking Power: 600 Watts
  • Series: Core Collection
  • Type: Convertible/Ducted
  • Ventilation Type: Convertible
Zephyr Core Collection |Authorized Dealer
Pre-Order
⚡️ 2X reward points available
Sign in / Sign up to earn 4,498 points (
color: Stainless Steel
Zephyr ZMLE42CS
Estimates for:
Protect Your Item
PRODUCT DESCRIPTION
Milano Connect Island, 42in, SS, LED, ACT