SKU: GRWGR24BK
1.
Hestan: Buy Select Grills Receive 15% Off
Offer Expires: 2/2/2026 to 9/30/2026 | Must be postmarked by: 12/30/2026
Hestan- Receive 15% off Online Rebate
  • Width: 24.00"
  • Height: 34.37"
  • Depth: 24.00"
  • Sabbath Mode: No
  • Style: Compact/Dual Zone/Glass Door/Undercounter
Sign in / Sign up to earn 8,999 points (
color: Black
Hestan GRWGR24BK
Current Rebates